Aksident ne Fier, dy te lenduar

Aksident ne Fier, dy te lenduar

4193
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur kete pasdite ne aksin rrugor Fier -Kraps. Nje automjet i markes “Peugeot” ka humbur kontrollin dhe ka dale jashte rruge. Per pasoje njoftohet se jane lenduar dy personat qe udhetonin ne automjet dhe jane jashte rrezikut per jeten

S'KA KOMENTE