Aksident në autostradën Vlorë-Fier, e përplas makina, humb jetën 50-vjeçari

Aksident në autostradën Vlorë-Fier, e përplas makina, humb jetën 50-vjeçari

1690
SHPËRNDAJE

Aksident me vdekje në autostradën Vlorë-Fier.

Rreth orës 14:45, në autostradën Vlorë-Fier, shtetasi E. S., 19 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Nissan”, ka aksidentuar këmbësorin shtetasin B. B, rreth 50 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

S'KA KOMENTE