Aksident në aksin Fier-Levan, përplasen 2 makina, njëra përfundon në kanal

Aksident në aksin Fier-Levan, përplasen 2 makina, njëra përfundon në kanal

937
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur  rreth orës 15:00 ne afërsi te vendit te quajtur “ Qafa e Koshovicës” ne Fier, në aksin Fier- Levan.

Dy automjete janë përplasur me njëra – tjetrën ndërkohe që si pasojë e përplasjes njeri prej mjeteve, ka përfunduar ne kanalin anësor të rrugës.
Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar rëndë ndërkohë që në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia dhe grupi hetimor për të zbardhur shkaqet e këtij aksidenti me dëme te konsiderueshme materiale.

S'KA KOMENTE