Aksident me vdekje ne Fier-Seman

Aksident me vdekje ne Fier-Seman

7003
SHPËRNDAJE

Aksident me vdekje ne vendin e njohur si kthesa e Pojanit ne Fier. Nje audi eshte perplasur me nje motociklete. Si pasoje ka gjetur vdekjen drejtuesi i motocikletes.

Trupi i pajete dhe makina kane perfunduar ne nje kanal anes rruges.
Policia ka shkuar ne vendngjarje ndersa po punon per zbardhjen e shkaqeve te ketij aksidenti te rende

S'KA KOMENTE