Aksident me vdekje ne aksin rrugor Fier -Patos

Aksident me vdekje ne aksin rrugor Fier -Patos

9450
SHPËRNDAJE

Nje aksident me vdekje ka ndodhur kete mbremje ne aksin rrugor Fier -Patos . Nje automjet ka perplasur per vdekje nje kalimtar. Aksidenti ka ndodhur ne afersi te fshatit Portez .Dyshohet se viktim ka mbetur nje person rreth 50 vjec, identiteti i te ciles ende nuk eshte bere i ditur.Mjeti eshte larguar nga vendngjarja nderkohe policia eshte ne vendin e aksidentit dhe po kryen ekspertizen per te zbardhur shkaqet e ketij aksidenti si dhe per te identifikuar mjetin qe perplasi dhe la viktime kalimtaren

S'KA KOMENTE