Aksident i rëndë në Greqi, 13-vjeçari përplaset dhe tërhiqet zvarrë nga makina

Aksident i rëndë në Greqi, 13-vjeçari përplaset dhe tërhiqet zvarrë nga makina

3478
SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Selanik të Greqisë, ku një fëmijë 13 vjeç është përplasur dhe tërhequr zvarrë nga një makinë.

Sipas mediave vendase, fëmija u përplas ndërsa ishte duke shkuar në shkollë.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë ambulanca e EKAB-it , ku ka marrë të miturin dhe e ka transportuar në spitalin e Hipokratit, ndërsa informacione, 13-vjeçari mësohet se nuk ka pësuar lëndime të rënda.

S'KA KOMENTE