Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje një këmbësor

Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje një këmbësor

1132
SHPËRNDAJE

 Informacion paraprak

Më datë 02.04.2023 rreth orës 19:20, në Unazë të Re, shtetasi P. M., duke drejtuar automjetin e tij ka aksidentuar një shtetas, ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e viktimës dhe sqarimin e rrethanave te aksidentit.

S'KA KOMENTE