Aksident i rëndë, ambulanca del nga rruga, raportohet për 4 të plagosur

Aksident i rëndë, ambulanca del nga rruga, raportohet për 4 të plagosur

2500
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur në Lezhë-Milot pak më parë.

Siç duket në pamje, një ambulancë ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugës, ku është kthyer përmbys.

Në autoambulancë kishte një pacient. Mjeti ka dalë nga rruga në afërsi të kryqezimit te Markatomajve. Raportohet se 4 persona kanë mbetur të plagosur mes tyre edhe personeli mjekësor.

S'KA KOMENTE