40-vjeçari plagos me thike dhëndrin dhe vjehrrin, detajet e sherrit

40-vjeçari plagos me thike dhëndrin dhe vjehrrin, detajet e sherrit

868
SHPËRNDAJE

Zbardhen detaje të reja nga plagosja e 3 personave në një lokal në zonën e Laprakës. Mësohet se dy nga të plagosurit janë identifikuar si Viktor Rrapollari dhe Masimo Sorvilo, dhendri me vjehrrin.

64 vjeçari Viktor Rrapollari mësohet se ka marrë një goditje me thikë në zemër dhe ndodhet në intubim, në gjendje të rëndë për jetën.

E lënduar ka mbetur edhe vajza e tij 40 vjeçare.

Ngjarja ndodhi këtë mbrëmje në Laprakë ku Elton Mergjyshi, 40 vjeç është afruar në tavolinën ku ishin ulur dhe i ka qëlluar me thikë.Më pas është larguar nga vendngjarja. Ai është shpallur në kërkim, ndërsa të plagosurit ndodhen në spitalin e Traumës. Ende nuk dihet gjendja e tyre shendetesore.

S'KA KOMENTE