31 vjecari humb kontrollin e makines dhe bie në kanal, ndërron jetë

31 vjecari humb kontrollin e makines dhe bie në kanal, ndërron jetë

2152
SHPËRNDAJE

Divjakë
Informacion paraprak

Sot rreth orës 14:20, në fshatin Fierseman, shtetasi D. D., 31 vjeç, banues në Remas, Divjakë, duke drejtuar automjetin tip “Ford”, ka rënë në një kanal me ujë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj dalje nga rruga.

S'KA KOMENTE