18 vjeçari futet në det për të shpëtuar dy fëmijë, nuk arrin...

18 vjeçari futet në det për të shpëtuar dy fëmijë, nuk arrin të dalë në breg

267
SHPËRNDAJE

Durrës/Informacion paraprak 

Rreth orës 13:30, në Sektor Rinia, Durrës, shtetasi A. K., rreth 18 vjeç, dyshohet se është futur në det, për të shpëtuar dy fëmijë të mitur, të cilët aktualisht ndodhen nën kujdesin e mjekëve. 

Durrës/Informacion shtesë 

Në vijim të informacionit paraprak për shtetasin A. K., rreth 18 vjeç, që dyshohet se u fut në det, për të shpëtuar dy fëmijë të mitur, ju bëjmë me dije se: 

Shërbimet e Policisë Kufitare kanë gjetur dhe kanë nxjerrë nga uji, trupin e pajetë të shtetasit A. K.

S'KA KOMENTE