Zjarri ne Radostine afrohet prane banesave

Zjarri ne Radostine afrohet prane banesave

575
SHPËRNDAJE

Një vatër zjarri është raportuar ditën e sotme nga Radostina. Mësohet se flakët i janë afruar banesave.

Qarku i Fierit u prek nga disa vatra zjarri të reja ditën e sotme. Bëhet fjalë për ato në Cakran, Gjorgoz Zhupan dhe tashmë kjo e Radostinës.

S'KA KOMENTE