Zjarr pranë Parkut të Apollonisë Fier, ndërhyjnë zjarrfikëset për të mos lejuar...

Zjarr pranë Parkut të Apollonisë Fier, ndërhyjnë zjarrfikëset për të mos lejuar përhapjen e flakëve

230
SHPËRNDAJE

Një vatër zjarri ka rënë këtë mbasdite në zonën lart parkut të Apollonisë në Fier .

Nga zjarri janë përfshirë shkurre, por fatmirësisht situata është marrë nën kontroll dhe nuk janë rrezikuar pemë e banesa aty pranë.

Nuk dihet rënia e vatrës së zjarrit, por fatmirësisht zjarri u mor në kontroll nga shërbimet zjarrfikëse.

S'KA KOMENTE