Zjarr në ullishtet e Levanit ne FIER

Zjarr në ullishtet e Levanit ne FIER

343
SHPËRNDAJE

Disa ullishte në fshatin Levan të Fierit janë përfshirë nga flakët. Bëhet me dije se focat zjarrëfikëse kanë shkuar drejt vendngjarjes, por për shkak të terrenit të vështirë dhe pamundesise ne perdorimin e automjeteve zjarrefikes janë nisur në këmbë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

S'KA KOMENTE