Zjarr ne nje pus nafte ne Patos, Fier

Zjarr ne nje pus nafte ne Patos, Fier

335
SHPËRNDAJE

Flaket e nje zjarri kane perfshire nje pus nafte ne Patos. Zjarri ka ndodhur para pak minutash ne vendin e quajtur “Oficina e vjeter ne Patos”. Flaket kane marre permasa dhe jane perhapur edhe ne nje siperfaqe me ullishta. Ne vendngjarja kane shkuar zjarrfikeset e stacionit te Patosit . Nuk dihen ende shkaqet e renies se zjarrit

S'KA KOMENTE