Zjarr i përmasave të mëdha, bllokohet rruga e vjetër nacionale Fier –...

Zjarr i përmasave të mëdha, bllokohet rruga e vjetër nacionale Fier – Vlorë.

236
SHPËRNDAJE

Një zjarr i madh ka përfshirë sipërfaqe të mëdha toke dhe ullishte në fshatin Panaja.

Si pasojë e flakëve dhe tymit masiv është bllokuar rruga e vjetër nacionale Fier – Vlorë.

Për shuarjen e flakëve në vendngjarje janë 3 mjete zjarrfikëse 

S'KA KOMENTE