Zgjedhjet e 14 majit/ Alibeaj firmos deklaratën solemne, KAS e regjistron atë...

Zgjedhjet e 14 majit/ Alibeaj firmos deklaratën solemne, KAS e regjistron atë si kryetar të PD 

111
SHPËRNDAJE

Kryetar i Komanduar i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj”. Kështu thotë deklarata solemne e mbërritur në KQZ, e firmosur nga Alibeaj dhe përfaqësuesi ligjor Indrit Sefa.

Dokumenti është dërguar në KQZ pas vendimit të KAS për regjistrimin e PD me kryetar Enkelejd Alibeajn.

S'KA KOMENTE