Zbulohet polici qe goditi djalin e kryetarit te PD Fier

Zbulohet polici qe goditi djalin e kryetarit te PD Fier

1051
SHPËRNDAJE

Zëdhënësja e PD Ina Zhupa zbulon identitetin e policit civil qe goditi djalin e Kryetarit te PD Fier pse ky po xhironte dhunen e policise. Sipas Zhupës, Kreshnik Aliaj qe shikoni ne foto, eshte operacionali i policise qe sulmoi i veshur civil dhe dhunoi Bruno Baçin, djalin e kryetarit te PD Fier dhe ish deputetit Luan Baci.

Keta nuk jane polic qe perfaqesojne shtetin, keta jane polic qe perfaqesojne banden ne pushtet.

S'KA KOMENTE