Zbulohet logoja e koalicionit mes kandidatëve të Berishës dhe LSI-së në zgjedhjet...

Zbulohet logoja e koalicionit mes kandidatëve të Berishës dhe LSI-së në zgjedhjet e 6 marsit

78
SHPËRNDAJE

Sali Berisha ditën e djeshme ka prezantuar kandidatët për zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit.

Ish-kryeministri për herë të parë zbuloi se në zgjedhje do të hyjë në koalicion me LSI-në ndërsa do të identifikohet me emrin “Shtëpia e Lirisë”.

Kandidatët e Sali Berishës
Lulzim Vrana – Vorë
Premtim Kryemadhi – Dibër
Hekuran Xhani – Rrogozhinë
Ardian Muka – Durrës
Elton Bano – Lushnje
Bardh Spahia – Shkodër

Ditën e sotme është zbuluar edhe logoja e koalicionit mes kandidatëve të Komisionit të Rithemelimit të PD-së dhe LSI-së, e cila do të duket kështu:

S'KA KOMENTE