Zbulohen gjobat e makinës luksoze të të riut që shkaktoi vdekjen e...

Zbulohen gjobat e makinës luksoze të të riut që shkaktoi vdekjen e 4 anëtarëve të familjes në Fier-Vlore

5123
SHPËRNDAJE

Detaje të reja janë zbuluar nga aksidenti tragjik që i mori jetën ne vend 4 anëtarëve të familjes Gushi në aksin Vlorë-Levan, ku një makinë luksoze tip “Audi” u përplas me makinën e tyre tip “Toyota”.

Makina “Audi”, që drejtohej nga Igli Madanit, kishte tre gjoba, të marra për shkelje të rënda. Konkretisht për parakalime të gabuara dhe për semafor të kuq. Siç u mësua më herët, makina luksoze ishte në emër të babait të Iglit, biznesmenit Bashkim Madani.

Mësohet se automjeti që drejtohej nga Igli Madani vetëm 22 vjeç, ishte me shpejtësi tepër të madhe në momentin që u përplas me makinën tip “Toyota” ku udhëtonte familja Gushi. Shoferi i “Audit” mbeti i dëmtuar lehtë bashkë me pasagjerët Fabio Lamaj, 21 vjeç dhe 24-vjeçari Glorian Selimaj.

S'KA KOMENTE