Zbulohen disa prej kandidatëve te PD në Fier

Zbulohen disa prej kandidatëve te PD në Fier

991
SHPËRNDAJE

Zbardhen emrat kandidatëve të PD për qarqet e Fierit, Korçës dhe Lezhës.

Në Korçë Edmond Spaho do të kryesojë listën, pasuar nga kandidatja Sorina Koti dhe Ervin Salianji i cili duket se është konfirmuar.

Në Fier kandidatë do të jenë Eralda Tase, Sajmir Koreshi, Luan Baçi dhe Nusret Abdulla.

Në Lezhë do të kryesojë listën Mark Marku, pasuar nga Agron Gjekmarkaj dhe Lindita Metaliaj.

Fier

Enkelejd Alibeaj,

Ivi Kaso,

Gazmend Koduzi

Eralda Tase

Sajmir Koreshi

Luan Baçi

Nusret Abdullai

Agron Kapllanaj

Korçë

Edmond Spaho

Sorina Koti

Ervin Salianji

Lezha

Mark Marku

Agron Gjekmarkaj

Lindita Metaliaj

TIRANA

1. Lulzim Basha
2. Jorida Tabaku
3. Alfred Rushaj
4. Albana vokshi
5. Sali Berisha
6. Agron Shehaj
7. Fatmir Mediu
8. Grida Duma
9. Shpetim Idrizi
10. Belind Kellici
11. Vangjel Dule

12. Mesila Doda
13. Dashamir Shehi
14. Flamur Noka
15. Orjola Pampuri
16. Aldo Bumci
17. Ivi Kaso
18. Oriela Nebiaj
19. Gent Strazimiri
20. Mirela Tabaku

S'KA KOMENTE