Zbulohen 2 shtëpi bari në Vlorë, disa të arrestuar

Zbulohen 2 shtëpi bari në Vlorë, disa të arrestuar

857
SHPËRNDAJE

Një operacion anti-drogë është zhvilluar në Vlorë. Sipas burimeve janë zbuluar 2 shtëpi bari ndërsa në pranga kanë përfunduar disa persona.

Sakaq në kërkim janë shpallur 2 të tjerë. Mes të arrestuarve të dyshuar si trafikantë dhe punonjës të OSHEE.

Pritet që drejtori i policisë Vlorë të dalë në një konferencë për të dhënë detaje nga ky operacion.

S'KA KOMENTE