Vrau me thike bashkeshorten ne Fier ,ky eshte autori

Vrau me thike bashkeshorten ne Fier ,ky eshte autori

1524
SHPËRNDAJE

Ky eshte 29 vjecari Demokrat Medinaj , autori i vrasjes me thike te bashkeshortes se tij Irvana Medinaj me te cilen kishin dy femije te mitur.Ngjarja ndodhi mbremjen e kaluar ne lagjen “Sheq i madh”. Pas ngjarjes autori eshte larguar dhe ndodhet ne arrati

Mësohet se ngjarja makabre ndodhi në prani të famijarëve, të cilët kanë telefonuar 127 dhe kanë kërkuar ndihmë se kanë një person të plagosur në shtëpi.

Burime bëjnë me dije se për këtë ngjarje, stafi i Spitalit Rajonal të Fierit informoi Policinë, pas dyshimeve të ngritura lidhur me ngjarjen në fjalë. Pas kësaj ekspertët kanë gjetur në vendin e ngjarjes mjetin e krimit me të cilin Demokrat Medinaj vrau bashkëshorten e tij, Irvana Medinaj.

S'KA KOMENTE