Vrau me thikë bashkëjetuesen, arrestohet pas 24 orësh autori i krimit që...

Vrau me thikë bashkëjetuesen, arrestohet pas 24 orësh autori i krimit që tronditi Elbasanin

166
SHPËRNDAJE

me thikë bashkëjetuesen, arrestohet pas 24 orësh autori i krimit që tronditi ElbasaninNjë 37-vjeçare u masakrua me thikë nga bashkëjetuesi i saj mëngjesin e së shtunës në Elbasan. Ramis Mici, goditi disa herë me thikë Jetlira Elezin, e cila humbi jetën në shtëpinë e marrë me qira.Pas vrasjes, Ramis Mici u arratis dhe kapja e tij eshte bere e mundur ne diten e sotme

S'KA KOMENTE