Vrau me çifte xhaxhain e më pas veten, kush janë dy viktimat...

Vrau me çifte xhaxhain e më pas veten, kush janë dy viktimat e krimit në familje në Vlorë

1536
SHPËRNDAJE

Genci Koreta, 39 vjeç, dhe  Jorgji Koreta, 64 vjeç, janë viktimat e krimit në familje që tronditi Vlorën mbrëmjen e sotme. 

Nipi 39-vjeçar Genci Koreta ka vrarë xhaxhanë e tij, Jorgji Koreta, 64-vjeç.

Më pas, 39-vjeçari ka vrarë edhe veten me po të njëjtën armë gjahu, e cila është sekuestruar nga policia. Ngjarja tragjike ka ndodhur në fshatin Mekat të Vlorës, ku dyshohet se xhaxha e nip kanë pasur një konflikt për motive të dobëta, duke çuar deri në vrasje

S'KA KOMENTE