VKM që shpall aksioner strategjik aktorin, reagon Berisha: Ja sesi Rama dhe...

VKM që shpall aksioner strategjik aktorin, reagon Berisha: Ja sesi Rama dhe Gaz Paja lumturojnë njëri tjetrin

613
SHPËRNDAJE

Ish kryeministri, Sali Berisha ka reaguar lidhur me VKM-në e publikuar ku vendoset që aktori i humorit, Gaz Paja të shpallet aksioner strategjik në ndërtimin e resortit “Lumturia” në Dhërmi. 

Në dokumentin e publikuar, kompania e Gaz Pajës do të përfitojë 133 mijë metër katrorë truall në kompleksin që pritet të ndërtohet.

Berisha akuzoi kryeministrin Rama dhe aktorin Gaz Paja se në këtë mënyrë po kryenin një vjedhje të hapur. 

Reagimi i Plotë nga ish kryeministri Sali Berisha:

Nje vjedhje e hapur e Edvin Rames me Gaz Pajen!
Ja se si Rama dhe Paja lumturojne njeri-tjetrin me 133 mije meter katror ne Dhermi per ndertimin e Resortit “Lumturia”.
Per kete qellim Gaz Paja me nje VKM shpallet aksioner STRATEGJIK dhe merr dhuraten e perbashket me Ramen! Vjedhja e fundit ne serialin e vjedhjeve te narkoqeverise. sb
Ketu me poshte keni VKM e lumturimit te perbashket Rama-Paja.

app-facebook

Nje vjedhje e hapur e Edvin Rames me Gaz Pajen! 

Ja se si Rama dhe Paja lumturojne njeri-tjetrin me 133 mije meter katror ne Dhermi per ndertimin e Resortit “Lumturia”.

Per kete qellim Gaz Paja me nje VKM shpallet aksioner STRATEGJIK dhe merr dhuraten e perbashket me Ramen! Vjedhja e fundit ne serialin e vjedhjeve te narkoqeverise. sb…See more

S'KA KOMENTE