Vidhet banesa ne qender te Fierit

Vidhet banesa ne qender te Fierit

2192
SHPËRNDAJE

Persona me maska kane grabitur nje banese ne qender te Fierit. Burime te policise kane thene se banesa e sgtetases me inicialet E.M 40 vjece eshte bere dje  “pre” e hajduteve. Sipas policise autoret kane hyre te maskuar ne banese dhe kane vjedhur nje sasi te konsuderushme parash dhe sende me vlere( bizhuteri). Pas denoncimit policia ka sekuestruar kamerat e sigurise ne disa subjekte dhe po punon per kapjen e autoreve

S'KA KOMENTE