Vidhen nje sasi parash ne nje banese ne Ballsh

Vidhen nje sasi parash ne nje banese ne Ballsh

649
SHPËRNDAJE

Mallakastër

Në fshatin Poçem, Ballsh, është vjedhur banesa e shtetasit M.Z, 39 vjeç, ku kanë marrë një sasi lekësh.
Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

S'KA KOMENTE