Video/ Nuk e prisnin te vinte e keqja edhe nga qielli

Video/ Nuk e prisnin te vinte e keqja edhe nga qielli

724
SHPËRNDAJE

Eshte me vend shprehja te vjen nga nuk e pret apo te vjen e keqja edhe nga lart. Keshtu ka ndodhur me nje familje me origjine kineze te cilet po benin barbeku prane nje lumi ne  Melbourne Australi. Dy femijet e familjes pane nje zog qe fluturoi prane tyre dhe po shquanin se ishte nje skifter . Ndersa po shikonin me kureshtje skifterin dhe fluturimet e tij ne nje moment zhduken me vrap pasi skifteri leshoi prane tyre nje gjarper qe kapi ne uje

S'KA KOMENTE