VIDEO/ Kenga “Formation” e Beyonce fiton çmim 

VIDEO/ Kenga “Formation” e Beyonce fiton çmim 

56
SHPËRNDAJE

Beyonce ka arritur që të fitoi çmimin e videos më të mirë me këngën e saj ‘Formation’ në festivalin e 59 të çmimeve “Grammy”.
Këngëtarja e ka publikuar këngën në fjalë vetëm 2 muaj më parë, dhe ka arritur të marrë edhe 22 milion klikime.

S'KA KOMENTE