Video/ Fieri ne ndrrimin e viteve

Video/ Fieri ne ndrrimin e viteve

617
SHPËRNDAJE

Fishekzjarret kane ndezur qiellin ne naten e ndrimit te viteve ne Sheshin Nene Tereza ne Fier! Disa kane percjell vitin qe iku dhe vitin qe erdhi ndryshe nga te tjeret duke dale ne sheshin qendror ndersa shume te tjere kane preferuar te festojn me te afermit ne shtepi edhe per shkak te frikes nga hedhja e fishekzjarreve por edhe per shkak te temperaturave te ulta te motit .Policia ka qene ne gadishemri dhe gjate kesaj periudhe te nderimit te viteve ndersa nuk ka patur ndonje incident  

S'KA KOMENTE