Video/Bojatisja e Ramës, garda dhe policia procedim penal ndaj Palokës

Video/Bojatisja e Ramës, garda dhe policia procedim penal ndaj Palokës

152
SHPËRNDAJE

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka ka bojatisur sot Edi Ramën në kuvend, pas fyerjeve që ky i fundit ka bërë ndaj kreut të opozitës Lulzim Basha dhe deputetëve në tërësi.

Pas këtij incidenti, mazhoranca ka vendosur për të përjashtuar Edi Palokën nga Kuvendi.Pas këtij incidenti, Garda e Republikës ka nisur hetimet ndaj Edi Palokës.

https://www.facebook.com/207235406090560/posts/1253500681464022?sfns=mo

S'KA KOMENTE