Vetvritet me arme zjarri 43 vjecari ne FIER

Vetvritet me arme zjarri 43 vjecari ne FIER

7355
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 02:25, në lagjen “15 Tetori”, Fier, në banesë, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi Ilirjan Binjaku 43 vjeç.

Eshtë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e zjarrit automatik me të cilën dyshohet se viktima ka vrarë veten.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarje.

S'KA KOMENTE