Vetvritet me arme gjahu 66 vjecari ne Divjak

Vetvritet me arme gjahu 66 vjecari ne Divjak

432
SHPËRNDAJE

Divjakë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 14:20, në fshatin Gradishtë, Divjakë, dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu në banesë, shtetasi A. Ç., 66 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE