Vetëvritet me armën e shërbimit punonjësi i policisë së burgjeve

Vetëvritet me armën e shërbimit punonjësi i policisë së burgjeve

965
SHPËRNDAJE

NJOFTIMI NGA POLICIA
Më datë 09.03.2021, rreth orës 14:30, në rrugën “Taulantia” në Ali Dem, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë shtetasi I. L., 47 vjeç.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

punonjës policie i Burgjeve

S'KA KOMENTE