Vetevritet me arme 47 vjecari ne FIER

Vetevritet me arme 47 vjecari ne FIER

7395
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 15:10, në lagjen “Kongresi i Përmetit”, Fier, shtetasi A. A., 47 vjeç, banues në Fier, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë në dyqanin e tij suvenir.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE