Vetevritet armën e gjahut nje 77 vjecar

Vetevritet armën e gjahut nje 77 vjecar

258
SHPËRNDAJE

Një 77-vjeçar dyshohet se i ka dhënë fund jetës në Milot, teksa ka qëlluar veten me armë zjarri. Nuk dihet ende se çfarë e ka çuar të moshuarin drejt këtij akti të rëndë.

“Më datë 08.04.2021,rreth orës 10 :40, në Fushë-Milot,Kurbin, në banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi T.K.,77 vjeç .

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, njofton zyrtarisht Policia.

S'KA KOMENTE