VENDIMI/ Vdekja e Bashkim Finos, flamujt në gjysmë shtizë në të gjithë...

VENDIMI/ Vdekja e Bashkim Finos, flamujt në gjysmë shtizë në të gjithë institucionet, 29 marsi ditë zie kombëtare

179
SHPËRNDAJE

Qeveria ka marrë vendimin që dita e sotme të shpallet ditë zie kombëtare, pas vdekjes së deputetit dhe ish-kryeministrit Bashkim Fino. Ka qenë vetë kryeministri Edi Rama, ku përmes një postimi në ‘Facebook’ ka publikuar vendimin.

166856265 10158654127091523 6978446301607065860 O

S'KA KOMENTE