Vdekja e 31-vjeçarit në komisariatin e Kavajës, proteste ne heshtje dhe ndizen...

Vdekja e 31-vjeçarit në komisariatin e Kavajës, proteste ne heshtje dhe ndizen qirinj në disa qytete

61
SHPËRNDAJE

Në qytete të ndryshme qytetarët kanë ndezur qirinj në ambientet e Komisariateve, në shenjë proteste pas vdekjes së 31-vjeçarit në Komisariatin e Kavajës.

S'KA KOMENTE