Ushtria dhe Policia marrin në mbrojtje godinën e SPAK dhe GJKKO-së

Ushtria dhe Policia marrin në mbrojtje godinën e SPAK dhe GJKKO-së

277
SHPËRNDAJE

Forcat policore dhe ato të Ushtrisë kanë shtuar përforcimet në ruajtjen e godinës së SPAK dhe GJKKO-së në kuadër të zgjedhjeve të 25 Prillit.

Mësohet se Forcat e Armatosura të Ushtrisë kanë shkuar ditën e sotme për koordinim, ndërsa godina do të merret në mbrojtje duke filluar që prej ditës së shtunë.

S'KA KOMENTE