Ultimatumi për dorëheqjen e ministrave dhe Nanos, nesër sërish protestë, Berisha thirrje...

Ultimatumi për dorëheqjen e ministrave dhe Nanos, nesër sërish protestë, Berisha thirrje qytetareve

48
SHPËRNDAJE

Kreu i PD-së Sali Berisha ka konfirmuar mbështetjen e tij për protestës e paralajmëruar të së hënës për vrasjen e Jonada Avdias më 2 gusht në Himarë nga skafi që drejtohej nga polici Arian Tase.

Berisha bën thirrje për të marrë pjesë.
“Nesër qytetarët në protestë. Mbështetje të plotë protestës së tyre!”, shkruan Berisha.

Berisha Fb

S'KA KOMENTE