U zgjodh kryetar i PS Fier, mesazhi drejtuar anetaresise

U zgjodh kryetar i PS Fier, mesazhi drejtuar anetaresise

2203
SHPËRNDAJE

Ramion Kurti eshte zgjedhur kryetar i PS te bashkise Fier nga komisioni i posacem i PS se bashku me Adela Hysenaj . Pas ketij procesi Kurti ne nje postim ne rrjetet sociale i eshte drejtuar me nje mesazh falenderues gjithe anetaresise

Postimi i plote i Ramion Kurtit

Ndjehem mirënjohës dhe shumë falenderues për mbështetjen, besimin dhe vlerësimin.
Faleminderim për Komisionin e Posaçëm të Partisë Socialiste për seriozitetin e treguar në vlerësimin e të gjitha platformave, që për hir të së vërtetës ishin të gjitha ambicioze dhe premtuese!
Faleminderim Kryesisë së Partisë për përzgjedhjen dhe bësimin në një proces fantastik ku Ps 🌹 ndryshoj për herë të parë modelin e zgjedhjve.
Faleminderit Drejtuesit Politik dhe Deputetëve që vlerësuan angazhimin dhe përkushtimin tim në këtë rrugëtim të përbashkët sfidues që padyshim do të na japë gjithmonë fitore!
Falenderim për të gjithë anëtarësinë e Partisë Socialiste të Fierit që me propozimet e tyre besuan tek unë . Sikurse gjithçka kemi diskutuar, gjithcka kemi projektuar së bashku do ta çojmë përpara me bashkëpunim dhe energji të reja.
Fitoret do të jenë në rrugën tonë!
Rrofshin, qofshin e u shtofshin Socialistët e Fierit
Rroftë Partia Socialiste

S'KA KOMENTE