U zgjodh drejtues politik i Fierit,Taulant Balla per Gramoz Rucin: “I pazevendesueshem”

U zgjodh drejtues politik i Fierit,Taulant Balla per Gramoz Rucin: “I pazevendesueshem”

622
SHPËRNDAJE

Pas prezantimit te tij si drejtues politik i PS Qarkut Fier Taulant Balla ka shprehur angazhimin dhe aktivitetin politik per strukturat e PS ne Fier.Balla eshte shprehur vleresimin per zgjedhjen e tij ne qarkun Fier duke e krahasur kete zgjedhje si nje enderr qe e ka cdo socialist ne nje moment te karrieres se tij te jete drejtues i politik i qarkut Fier, qarku ku ps ka me shume detyrime se ne cdo qark tjeter dhe eshte qarku ku buron mbeshtetja me e madhe per PS. Natyrshem, eshte pergjegjesia me e madhe pasi i jemi borxhli Qarkut Fier.

Jam i kenaqur qe vij te drejtoj PS ne Fier pasi ate e ka drejtuar per 12 vite me radhe personaliteti me i rendesishem i PS Gramoz Ruci.

“Ruci eshte i pazevendesueshem. Une do mundohem te bej me te miren” eshte shprehur Balla

S'KA KOMENTE