U vetëhodh nga pallati, ndërron jetë analisti Kastriot Myftaraj

U vetëhodh nga pallati, ndërron jetë analisti Kastriot Myftaraj

434
SHPËRNDAJE

“Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte, shtetasi Kastrito Myftaraj., 60 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE