U kapën në uzinën e Poliçanit duke bërë foto, lirohen 4 çekët

U kapën në uzinën e Poliçanit duke bërë foto, lirohen 4 çekët

213
SHPËRNDAJE

4 shtetasit çekë që u kapën dje në zonën e ndaluar të uzinës së Poliçanit, ku dy prej tyre ishin futur në një tunel dhe dy të tjerë po bënin foto, janë lënë të lirë nga policia. 

Lajmi bëhet i ditur për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala. Mësohet se çekët do të hetohen në gjendje të lirë.

S'KA KOMENTE