U dogj me benzinë ​​nga bashkëshorti, ndërron jetë 55-vjeçarja në Greqi

U dogj me benzinë ​​nga bashkëshorti, ndërron jetë 55-vjeçarja në Greqi

2684
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi.

Një grua 55-vjeçare nga Komotini, e cila u lye me benzinë nga i shoqi, i cili më pas i vuri flakën, nuk ka mundur t’ia dalë dhe humbi betejën për jetën në spital.

55-vjeçarja ishte shtruar në repartin e djegieve universale dhe siç raporton Mega nuk ia ka dalë.Burri i saj 63-vjeçar është arrestuar dhe akuzuar për vrasje të mbetur në tentativë, por nga dita e sotme akuza po ndryshon dhe ai do të gjykohet për vrasje.  Sipas informacioneve të xronos.gr, gruaja ishte një person me aftësi të kufizuara.

S'KA KOMENTE