Tritol shtylles se tensionit te larte

Tritol shtylles se tensionit te larte

105
SHPËRNDAJE

Një shtyllë e tensionit të lartë Tiranë2- Podgoricë është hedhur në erë paraditen e sotme.

Nga informacionet e para mësohet se eksplozivi është vendosur në shtyllën 400 kv të linjës së tensionit të lartë.

Shtylla e dëmtuar është me nr 58 dhe ndodhet në Fushë Krujë.

S'KA KOMENTE