Tragjedia në Himarë, reagon Rama: Fajtori të marrë ndëshkimin më ekstrem nga...

Tragjedia në Himarë, reagon Rama: Fajtori të marrë ndëshkimin më ekstrem nga drejtësia

358
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama reagon për tragjedinë në Himarë

Tragjedia e familjes së të miturës në Himarë është rrëqethëse dhe s’ka fjalë ngushëlluese për dhimbjen. Uroj që fajtori të marrë ndëshkimin më ekstrem nga drejtësia dhe drejtuesit e Policisë së Shtetit të nxjerrin mësimet e duhura e t’u japin mësimin e duhur trupave përgjegjëse!

S'KA KOMENTE