Trafik i rënduar në rrugët e Vlorës

Trafik i rënduar në rrugët e Vlorës

127
SHPËRNDAJE

Kjo fundjavë e parë e korrikut ka rikthyer sërish trafikun e rënduar në rrugët e qytetit të Vlorës.

Të gjithë drejt bregdetit kryesisht pushues nga qytete të ndryshme ka bërë që Vlorë të tejmbushet nga automjetet.

Aksi më problematik momentalisht mbetet ajo Transballkanike që ka përqëndrimin më të lartë të automjeteve por edhe shëtitorja Lungomare si dhe aksi nga Uji Ftohtë deri në Orikum.

S'KA KOMENTE