Tjeter ngjarje rende: Burri vret gruan me thike dhe me pas vetevaret

Tjeter ngjarje rende: Burri vret gruan me thike dhe me pas vetevaret

1156
SHPËRNDAJE

Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë pasdite në një familje, në fshatin Dragostunjë të Librazhdit.

Një burrë ka vrarë gruan e tij me sepate dhe më pas është vetëvarur.

Mesohet se burri 56-vjeçar Qemal Bici ka vrarë bashkëshorten e tij 53-vjeçare, dhe më pas i ka dhënë fund jetës së tij

Librazhd/ Informacion paraprak

Në fshatin Dragostunjë, Librazhd, në banesë shtetasi Q.B., rreth 56 vjeç, në rrethana ende të paqarta dyshohet se ka vrarë me mjet të mprehtë ( sopatë) bashkëshorten e tij shtetasen M.B., rreth 53 vjeçe dhe më pas ka varur veten.

Grupi hetimor nën drejtimin Prokurorisë ndodhet në vendgjarje dhe po punohet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE